Информация о проведении профориентационной работы среди выпускников

11.05.2020
                                          Мектеп бітіруші түлектер арасындағы кәсіптік бағдар жұмысын өткізу туралы ақпарат

«Киров орта мектебі» КММ

«Киров орта мектебі» КММ-де 9-11 сынып түлектерінің арасында кәсіби бағдарлау жұмыстары жүйелі түрде жүргізіліп отырады, мұнда оқушылар қалаған жоғары және орта арнаулы оқу орнын таңдап, оны таңдай алады. Жұмыс барысында колледждер мен университеттер туралы презентациялар қаралды. Олардың қатарында - Көкшетау жоғары колледжі, ҚМУ жанындағы көпсалалы колледж. Ш.Уәлиханов, Ш.Уәлиханов атындағы университет, Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты, Зеренді ауданының Чаглинка агробизнес колледжі. «Оқуға қайда бару керек» көрнекі үгіт-насихат (стендтері) жасалды.