«Кәмелетке толмағандар арасындағы жыныстық қол сұғылмаушылыққа қарсы құқық бұзушылықтардың алдын алу»

06.10.2020

1. «Киров орта мектебі» КММ-де кәмелетке толмағандар арасындағы жыныстық қол сұғылмаушылыққа қарсы құқық бұзушылықтардың алдын алу мақсатында 30.09.2020 ж. Жағдай бойынша сынып жетекшілері мектеп әкімшілігімен бірге келесі іс-шараларды өткізді:

Сынып жетекшілері мен мектеп психологы 5-11 сынып оқушыларымен «Жеке адамның жыныстық қол сұғылмаушылығына және жыныстық бостандығына қарсы қылмыстар үшін қылмыстық жауапкершілік» тақырыбында ақпараттық сұхбат өткізді.

2. Мектептің медициналық қызметкері Г.Д. Ниязова 8-11 сыныптарда «Жасөспірім жүктілігі» тақырыбында денсаулық сабағын өткізді.

Медицина қызметкері өзінің жолдауында жасөспірім кезіндегі жүктілік туралы жан-жақты ақпарат берді, статистика және қалыптасатын ағзаға жүктіліктің кері әсер ету мүмкіндіктері туралы айтты. Студенттер дәрігермен бірге:

әрбір жасөспірім жүктілікке байланысты қауіптер мен ерте жыныстық қатынастың салдары туралы білуі керек.